REKLAM BAYRAKLARI

STDijital Plaj bayrakları, dubalı bayraklar, olta bayrakları, yelken bayrakları, damla bayraklar, Kırlangıç bayrakları, Üçgen ve Flama şeklinde ipe dizili bayraklar, Masa Bayrakları, Gönder Bayrakları ve Flamaların uygulamaları ile sizlere mükemmel çözümler üretir.

Plaj bayrak, dubalı bayrak, olta bayrak, yelken bayrak, damla bayrak günümüzde artık tüm esnafın dükkanlarında ve şirket önlerinde reklam dubası gibi kullandığı bir bayrak çeşitidir. Bu saydığımız reklam bayrakları çoğunlıkla mağaza önlerinde, plajlarda, fuar standlarında ve firma tanıtımlarında çokça kullanılır. Flama kırlangıç bayraklar, konferanslar, toplantılar, bayii toplantıları, yemek organisazyonlarında, açılışlarda, fuarlarda, ürün tanıtımlarında v.b alanlarda reklamlarınız ve tanıtımlarınız için iyi bir reklam uygulamasıdır. İpe dizili bayraklarda genellikle siyasi partiler, yeni açılan mağazalar, petrol istasyonları ve çeşitli devlet alanlarında reklam ve süsleme amacıyla kullanılan iyi bir tanıtım uygulamasıdır. Masa Bayrakları, Kamu kurum ve kuruluşları ofisleri, Toplantı odaları, Ofisler, Uluslar arası toplantı salonlarında, Fuarlarda, Holdinglerde, Dernekler, Siyasi partilerde, Basın ve yayıncılık kuruluşlarında, özel sektör çalışma masalarında, Türk Silahlı Kuvvetleri ofislerinde, vs. tüm ofis masalarında metal direkler ile kullanılan standart 15 x 22,5 Cm. ebatında polyester saten kumaştan çift yönlü olarak imal edilmektedir.

Gönder Bayrakları, firmalar, özel sektör, benzinlik, belediyeler, resmi daire ve kuruluşları, sendikalar, okullar, dernekler, siyasi partiler, emniyet müdürlükleri, holdingler, sağlık ocakları ve vb. kuruluşlar için birinci sınıf olarak üretmekteyiz. Gönder bayrakları çift ve tek taraflı yapılmakta olup, kullanılan kumaş cinsi raşel, alpaka ve satenden imal etmekteyiz.