BASKES - STICKER

ST DİJİTAL Yüksek Kalitede Dijital Baskes Makina parkurunda ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Baskes, dijital baskı makinalarında basılan etiket, sticker, ve özel kesim ürünlerin, yine aynı makinada veya optik okuyuculu folyo kesim makinalarında sadece ürün kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların (dekupe) kesilme işlemidir.

Bas-kes ile üretim yönteminin tercih edilmesindeki sebepler, az adetli işlerin düşük maliyetle basılabilmesi, yüksek çözünürlük isteyen resim baskısı gibi etiket, sticker, ve özel kesim ürünlerinin diğer yöntemlerle basılma zorluğu ve maliyeti, çok renkli baskı gibi serigrafide maliyetli olan işler için bas-kes çok ideal alternatif bir üretim yöntemidir.

Yapışkan Folyo ile üretilen Baskes tekniği, Araç üstü yazılarda, Vitrin Tasarımlarında, Kampanya ve İndirim yazılarında, Tabelalarda, Vitrin Süslemelerinde, Doğum günü ve Parti Organizasyonlarında, etiket, sticker, İç Mekan - Dış Mekan Ofis dekorasyonlarında ve bir çok farklı tasarımda ken dini göstermektedir. Son zamanlarda evlerin duvarlarını da süsleyen folyolar, çeşitli görsel tasarımlarla ve folyo kesimlerle evlere renk katmaktadır..